۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل مدیریت بحران دفترمدیریت بحران
صفحه اصلی
1397/02/23 آمادگي اعضاي شوراي هماهنگي مديريت بحران استان بر همكاري با صندوق بيمه براي رفع موانع و توسعه بيمه
آمادگي اعضاي شوراي هماهنگي مديريت بحران استان بر همكاري با صندوق بيمه براي رفع موانع و توسعه بيمه
در نشست مديريت بحران استانداري با مديريت صندوق بيمه محصولات كشاورزي استان گزارشي از عملكرد صندوق بيمه محصولات كشاورزي استان در سال زراعي 96-97 ارايه شد . آقاي غنچه ، مدير محترم بيمه محصولات كشاورزي استان افزود با تلاشهايي كه صورت گرفته ، استان در بيمه دام حائز رتبه اول در كشور شده و به طور متوسط بين 4 تا 5 برابر حق بيمه دريافتي از بهره برداران در سطح استان به عنوان غرامت به خسارت ديدگان پرداخت ميشود  واين آمادگي در صندوق بيمه استان وجود دارد كه در صورت  خواست متقاضيان بدون محدوديت نسبت به بيمه نمودن محصولات زراعي ، باغي و دام آنان اقدام نماييم . 
در اين نشست ميرجليلي ، مديركل مديريت بحران استانداري نيز ضمن تشكر از مدير و عوامل اجرايي صندوق بيمه محصولات كشاورزي استان ، براي توسعه بيمه و پيگيري جبران خسارت به حادثه ديدگان افزود : با توجه به حادثه خيز بودن استان تنها را مطمئن جبران خسارت توسعه بيمه است و همه بايد كمك كنيم تا پوشش بيمه اي در تمام محصولات زراعي ، باغي و دامي در استان به حد مطلوب برسد .
وي بر آمادگي اعضاي شوراي هماهنگي مديريت بحران استان بر همكاري با صندوق بيمه براي رفع موانع و توسعه بيمه تاكيد نموده و افزود: استفاده از ظرفيت دهياران و شوراي اسلامي و همچنين صدا و سيماي مركز استان ميتواند به ترويج بيمه و آشنايي بيشتر بهره برداران از مزاياي بيمه كمك نمايد .
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal