۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل مدیریت بحران دفترمدیریت بحران
صفحه اصلی
1400/07/27 امنیت شهروندان در گرو رعایت اصول پدافند غیر عامل در کلیه پروژه ها
امنیت شهروندان در گرو رعایت اصول پدافند غیر عامل در کلیه پروژه ها
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: رعایت اصول پدافند غیر عامل در کلیه پروژه ها، امنیت شهروندان را تضمین می کند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ محمد فرهادی با بیان این مطلب در جلسه کارگروه عمران و تأسیسات شورای پدافند غیر عامل استان خاطرنشان کرد: پدافند غیر عامل در تمام شئونات زندگی ما تأثیر گذار است، لذا هفته پدافند غیرعامل، فرصت مغتنمی برای اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در این زمینه می باشد.
وی با اشاره به این که با توجه به تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) اتفاقات خوبی در حوزه پدافند غیر عامل رقم خورده ، تصریح نمود: با توجه به این که در آستانه هفته پدافند غیر عامل قرار داریم، باید اهمیت این موضوع، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
به گفته وی؛ هم در سیستم اداری و هم مردم باید موضوع توجه به مقوله پدافند غیر عامل در هر کار و فعالیتی ، فرهنگ سازی شود.
معاون استاندار با تأکید بر این که موضوع پدافند غیر عامل با بحران متفاوت است، متذکر شد: در موضوع پدافند غیرعامل، انسان نقش بسزایی دارد اما بحران، مربوط به حوادث قهریه ای است که بدون دخالت بشر شکل می گیرد .
فرهادی خطاب به مدیران دستگاه های مرتبط با موضوع پدافند غیر عامل گفت: از فرصت هفته پدافند غیرعامل برای معرفی این موضوع مهم نهایت استفاده را برده و باعث نشر بیشتر فرهنگ پدافند غیر عامل در جامعه شوید.
وی از اقدامات خوب و ارزشمند استان در حوزه پدافند غیر عامل گفت و ارزیابی برق اضطراری ادارات را به عنوان نمونه ای از این کارها نام برد.
معاون استاندار گفت: تیم های ارزیاب توانسته اند به خوبی نقاط قوت و ضعف برق اضطراری دستگاه های اجرایی را شناسایی نمایند و با تأیید این تیم ها، می توان گفت برق اضطراری ادارات استان به خوبی تأمین شده است.
فرهادی ادامه داد: از طریق دفتر پدافند غیر عامل استان با دستگاه هایی که در تأمین برق اضطراری مشکل دارند، مکاتبه شود تا در بازه زمانی مشخص نسبت به حل این مشکل اقدام نمایند.
وی در پایان افزود: اگر قرار است مانوری در خصوص هفته پدافند غیر عامل برگزار شود، باید قبل از آن اطلاع رسانی شده و بین دستگاه های مربوطه، هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
تعداد بازدید: 523
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal