۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل مدیریت بحران دفترمدیریت بحران
صفحه اصلی
1400/08/01 برپایی همایش سرمایه گذاری بخش خصوصی
برپایی همایش سرمایه گذاری بخش خصوصی
استاندار خراسان جنوبی از برپایی همایش سرمایه گذاری بخش خصوصی و نمایشگاه فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ حمید ملانوری با بیان این مطلب در ستاد توسعه خاوران خاطرنشان کرد: باید نمایشگاهی برپا شود که بتواند فضای حوزه سرمایه گذاری و فرصت ها و مزیت های استان را به درستی ترسیم نماید.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش، دعوت از همه علاقمندان به سرمایه گذاری از داخل و خارج استان است تا فرصت های سرمایه گذاری این خطه برایشان تبیین گردد.
استاندار با اشاره به آغاز طرح مطالعات و اکتشافات معدنی تصریح نمود: این طرح که در 4 شهرستان بیرجند، سربیشه ، خوسف و درمیان و نیز 85 روستا اجرا می شود، در 40 سال گذشته در سطح کشور بی نظیر است.
ملانوری خاطر نشان کرد: این طرح قرار است ظرف مدت یک سال انجام شود و بیش از 200 میلیارد تومان گردش مالی در استان به همراه دارد.
به گفته وی؛ اجرای این طرح، تحولی بزرگ در حوزه علمی معدن در استان ایجاد خواهد کرد و نتایج آن برای آینده استان بسیار مفید است.
وی با تأکید بر این که معدن از محورهای مهم توسعه استان است، گفت: با اجرای این طرح، اطلاعات کافی از داشته های استان در حوزه معدن مشخص می شود.
استاندار اظهار داشت: تأمین اعتبار مورد نظر برای اجرای طرح مطالعات و اکتشافات حوزه معدنی استان از محل حقوق دولتی است که از معادن دریافت می شود که همواره پیگیر آن بوده ایم تا منافع آن به خود منطقه برگردد.
ملانوری ادامه داد: با پیگیری های مدیریت استان، اعتبار این طرح از محل منابع ایمیدرو تأمین می شود و این حرکت می تواند پایه ادامه فعالیت های مشابه در استان و در سطح کشور باشد.
وی با اشاره به این که طرح مطالعات و اکتشافات معدنی استان به نام پدران علم استان نامگذاری می شود، متذکر شد:
همکاران صنعت، معدن و تجارت باید این مهم را در دستور کار خود قرار دهند زیرا ما تکلیف داریم نخبگان و اندیشمندان خود را تکریم نماییم.
به گفته وی؛ در همین راستا در جلسه سال آینده که جهت ارائه نتایج طرح برگزار می شود از پداران علم استان تجلیل به عمل خواهد آمد زیرا گرامیداشت یاد و نام آنها باعث تقویت ذهنیت مثبت در جامعه نخبگانی استان و ایجاد انگیزه در جامعه خواهد شد.
تعداد بازدید: 522
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal